Apache Sota Bosch bílá 2020

49 990 Kč
S DPH
Velikost rámu
  • 18"
Počet

Apache Sota Bosch Active 500 je ideálním společníkem, který je jako stvořený pro jízdu ve městě a jeho blízkém okolí. Ať už máte namířeno do práce, na nákupy či jen tak za zábavou, s tímto elektrokolem budete všude včas a vždy naprosto svěží. Lehký hliníkový rám s pohodlnou geometrií a nízkým nástupem, výkonný elektromotor Bosch Active Line a bohatá komfortní i doplňková výbava činí z tohoto kola spolehlivého partnera pro každého a pro každou příležitost.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

středový elektromotor Bosch Active Line s výkonem 250 W a maximálním točivým momentem až 40 Nm

nosičová lithium-iontová baterie Bosch PowerPack 500 s kapacitou 13,4 Ah (482 Wh)

přehledný LCD displej Bosch Intuvia s ovládáním umístěný na levé straně řídítek

vidlice SR Suntour SF-9 s 63 mm zdvihem 

sada Shimano Alivio / Acera s kazetou s rozsahem 11-34 zubů

brzdy Shimano Alivio T4000 V-brake

28" zapletená kola s 19 mm širokými ráfky a plášti Schwalbe Tyrago 622 - 42 mm

ELEKTROMOTOR

Bosch Active Line představuje dostupnou variantu značkového středového elektromotoru s plynulejší a méně agresivní charakteristikou dopomoci. S nominálním výkonem 250 W a maximálním točivým momentem až 40 Nm budete mít v zásobě vždy dostatek sil pro zdolání všech terénních, silničních i městských překážek bez rozdílu. Konstrukce motoru bez vnitřního zpřevodování umožňuje použití klik s převodníkem klasické velikosti.

BATERIE

Přísun elektrické energie obstarává lithium-iontová nosičová baterie Bosch PowerPack 500 s kapacitou 500 Wh. Dojezd činí až 150 km na jedno nabití, což je úctyhodný výkon. Samozřejmostí je přítomnost chytrého systému řízení, který baterii chrání před přehřátím, zkratem či přebitím. Celková dojezdová vzdálenost závisí kromě kapacity baterie také na profilu trati, hmotnosti jezdce a jeho jízdním stylu.

OVLÁDACÍ DISPLEJ

K zobrazování informací slouží LCD displej Bosch Intuvia, který se ovládá pomocí ovladače umístěného u levého gripu. Displej je velký a přehledný, což oceníte například při jízdě ve městě, kde se potřebujete maximálně soustředit na okolí, alezároveň chcete jedním pohledem zjistit potřebné informace o stavu baterie či rychlosti. Pomocí tlačítek lze jednoduše volit stupeň dopomoci i přepínat mezi jednotlivými funkcemi cyklokomputeru. Kromě stavu baterie a rychlosti jsou na displeji samozřejmě zobrazovány také údaje o režimu asistence, ujeté vzdálenosti a zbývajícím dojezdu.

Parametry

Vidlice
SR Suntour SF-9
Pláště
Schwalbe Tyrago (622 - 42 mm)
Brzdy
Shimano Alivio T4000
Rám
Alloy 6061
Přehazovačka
Shimano Alivio T4000
Počet převodů
1x9
Velikost kol
28
Pohlaví
dámské
Motor
Bosch Active Line
Dojezd
až 140 km